ROLER 9V + CSWII + SNAG-GEAR Al

ROLER 9V + CSWII + SNAG-GEAR Al

Výrobca: DELPHIN

Varianty tovaru:

  Varianta Dostupnosť Reálne množstvo Cena s DPH
ROLER 9V + CSWII + SNAG-GEAR Al Sada 2 1   vypredané 0 ks 81,90 €
ROLER 9V + CSWII + SNAG-GEAR Al Sada 3 1   vypredané 0 ks 102,90 €

Popis ROLER 9V + CSWII + SNAG-GEAR Al

NOVÝ Roler 9V od slovenskej značky Delphin dopĺňa veľmi úspešnú sériu signalizátorov ROLER, s ktorou zdieľa rovnaký, overený a spoľahlivý prijímač.

 

Ako napovedá už názov, signalizátory sú napájané pomocou 9V batérie čo zabezpečuje výbornú výdrž a je veľkou prednosťou tejto sady.

 

Tieto signalizátory sú spracované na veľmi vysokej úrovni s výbornou odolnosťou voči dažďu a nepriaznivým vplyvom okolitého prostredia. Prijímač aj signalizátory sú pogumované, čo len zvyšuje komfort z používania!

 

Jednoduché a prehľadné ovládanie s možnosťou nastavenia hlasitosti tónu (vrátane tichého módu), nastavením výšky tónu či citlivosti záberu ocení každý rybár. Sada ponúka možnosť zvukovej aj svetelnej signalizácie pri dosahu až 150m.

 

K signalizátoru je možné pripojiť svietiaci alarm. Okrem prijímača a signalizátorov sada zdarma obsahuje aj doplnkové príslušenstvo: svetelné signalizátory Delphin CSW-II a stojany Snag gears, ktorých počet je vždy rovnaký ako počet zakúpených signalizátorov v sade.

 

Základnou sadou ktorá sa nachádza v pevnom prenosnom kufríku je 2+1, no sadu je možné rozšíriť až na 4+1 dokúpením signalizátorov, kedy obsahuje: 4x vode odolný signalizátor, 1x prijímač, 4x svetelný signalizátor CSW-II a 4x stojan Snag gear.

 

Ku každému zakúpenému signalizátoru teda prislúcha retiazkový signalizátor a Snag gear ZDARMA!

 

Záruka je predĺžená až na 3 roky, čo len dokazuje vysokú kvalitu tohto produktu!