Elastocorn gumená kukurica - Normál

Elastocorn gumená kukurica - Normál

Výrobca: Energofish

Varianty tovaru:

  Varianta Dostupnosť Reálne množstvo Cena s DPH
Elastocorn gumená kukurica - Normál žltá - vanilka   vypredané 0 ks 2,60 €
Elastocorn gumená kukurica - Normál žltá - med   vypredané 0 ks 2,60 €
Elastocorn gumená kukurica - Normál červený - krill   vypredané 0 ks 2,60 €
Elastocorn gumená kukurica - Normál červená - jahoda   vypredané 0 ks 2,60 €
Elastocorn gumená kukurica - Normál žltá - ananás   vypredané 0 ks 2,60 €
Elastocorn gumená kukurica - Normál fluo žltý - cesnak   vypredané 0 ks 2,60 €

Popis Elastocorn gumená kukurica - Normál

Ste si istí, že keď sa z hodiny na hodinu rozhodnete ísť k vode, že budete mať doma k dispozícii pripravenú návnadu na ryby? Ak nie, tak si prečítajte nasledujúce riadky!

 

Prečo zvoliť Elastocorn?

 

Začneme tým, čo robí túto nástrahu tak skvelou! Elastomér v kombinácii s prírodným kaučukom dokáže poskytnúť kukurici 3x vyššie plávajúce schopnosti, než klasický silikón. Elastomér extrémne zvyšuje schopnosť nadnášať nástrahu.

 

Používanie materiálov na báze elastomérov sa stále častejšie používa v zdravotníctve a pre rôzne priemyselné odvetvia. Vďaka gumovej a pružnej textúre, čo je v našom prípade skvelá voľba, poskytuje dobrú poddajnosť a odolnosť voči háčiku.

 

Akékoľvek väčšie ryby môžu túto nástrahu vnímať veľmi pozitívne, vzhľadom k tomu, že sama o sebe je veľmi atraktívna a aróma v umelej kukurici je veľmi atraktívna a dlhodobá.

 

Použitie je veľmi variabilné, pretože vďaka svojej konštrukcii môže byť opakovane napichovaná na háčik. Po vytiahnutí z vody sa môže kukurica opäť ponoriť do fľaštičky k ostatným, opätovne nasiakne arómu a potom sa môže znova použiť.

 

Túto umelú nástrahu môžeme kombinovať s rôznymi ďalšími nástrahami - peletami, boilies, prírodnou kukuricou, dážďovkami a červami.