ZICO čln CL230 + elektromotor ET40

ZICO čln CL230 + elektromotor ET40

Výrobca: ZICO
Kód: A11
Reálne množstvo: 10
Dostupnosť: na objednávku
Kúpou tohoto produktu získate 879 bodov.
879,- €

Popis ZICO čln CL230 + elektromotor ET40

Cena je platná len pri kúpe celého setu: čln CL230 (pumpa, veslá) + motor TURBO ET40

 

Čln CL 230

 

Rad člnov CL bola vyvinutá pre rybárov špecialistov v obľúbenom CAMO dezajne, ale poteší aj ďalších priaznivcov, ktorí požadujú pohodlnú prepravu osôb alebo zakrmovanie lovného miesta. Člny sú vyrobené z vrstveného PVC s textilnou výplňou so zvýšenou odolnosťou voči oderu alebo mechanickému poškodeniu. Dodáva sa v základnej výbave s nožnou pumpou, Al veslami, lavičkou. Všetko je pre prepravu umiestnené v prenosnej taške.
Člny disponujú špeciálnymi ventilmi pre rýchle nafúknutie a vyfúknutie (spätný chod pumpy). Tri komory zaručujú bezpečnosť pri prípadnom poškodení plášťa člnu. Nafukovacie kýl a pevné čelo umožňujú pri správnom rozložení osôb a náležitej sile motora dostať čln do klzu. Postranné bezúpečnostná páska, úchyty na nosenie, materiál na opravu, obvodové lano, úchyty vesiel, pevná podlaha.
Parametre člna CL 230
váha setu: 45kg
vonkajšie rozmery: 230 x 148cm
vnútorné rozmery: 145 x 65cm
max.sila benzín. motora: 5HP
počet osôb: 2
max.zátaž: 250kg
transportné roz
mery: 111 x 61 x 35cm
farba: CAMO Line serie

 

Elektromotor ET40

 

Jedny z najspoľahlivejších a pritom najlacnejších závesných motorov na našom trhu.
Táto nová rada motorov TURBO šetrí Vašu batériu (menšia spotreba), naviac Vám ukazuje stav napätie (V) vášho pripojeného akumulátora.
Počet rýchlostí vpred: 5
Počet rýchlostí vzad: 2
Maximálna váha lodi: 1300kg
Výška tyče: 1,05 m
Dĺžka batériových káblov: 2m
Hmotnosť motora: 8,5 kg.

Elektrické lodné motory vytvárajú na vrtuli rozdielny ťah, ktorý sa zvyčajne udáva v librách (1lbs zodpovedá 0,48 kg). Označenie motorov TURBO obsahujú novú hodnotu, ktorá udáva ťah práve v librách, napríklad TURBO ET40 ťah na vrtuli 46lbs. Predpokladom maximálneho využitia tohto ťahu a tým docielenie aj najväčší rýchlosti je ideálne umiestnenie a
nastavenie motora na vašom člna. To znamená, aby sa vrtula nedostala na hladinu a pokiaľ možno os otáčania vrtule bola rovnobežná s pohybom lode. Okrem výkonu elektrického motora je ďalším veľmi dôležitým faktorom jeho spotreba. Na pohon nám v tomto prípade stačí jedna 12V batéria.

Súvisiace produkty

ZICO čln BL320 + elektromotor ET50

 
1 110,- €
1 069,- €